Mistrzowie przygodówek ogłaszają datę premiery swojej nowej gry

Wiadomo już, kiedy zagłębimy się w mroczny świat wampirów.

Vampyr będzie mrocznym RPG akcji, które powstaje pod skrzydłami studia DONTNOD odpowiedzialnego za Remember Me czy Life is Strange. Deweloperzy opublikowali kolejny materiał wideo dotyczący gry (poniżej), który ujawnia jednocześnie, kiedy wampir zostanie wypuszczony na miasto. Data premiery tytułu została ustalona na 5 czerwca tego roku. Gra trafi na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Przypominamy, że Vampyr będzie kompletnym doświadczeniem bez żadnych dodatków po premierze, o czym wspominała już w zeszłym roku na łamach serwisu MCV Cedric Lagarrigue, prezes firmy Focus Home Interactive, która wyda Vampyra.

Lagarrigue podkreśla, że Vampyr stanowi czysto singlowe i zamknięte doświadczenie, a zamiast DLC wolelibyśmy, żeby odbiór gry zdeterminował powstanie kontynuacji. Ponoć sam wydawca jak i deweloper mają już kilka pomysłów na drugą część. – Świat stworzony na potrzeby tego tytułu ma olbrzymi potencjał i wiele niezwykłych rzeczy do zaoferowania – zaznacza Cedric Lagarrigue.

Vampyr to ciekawie zapowiadająca się gra przygodowa od twórców niezapomnianego Life is Strange. Studio Dontnod Entertainment zafunduje nam tym razem podróż do 1918 roku, gdzie na mrocznych ulicach Londynu szaleje epidemia grypy. Gracz wcieli się w lekarza, który na swoje nieszczęście zaczyna przemieniać się w krwiożerczą bestię. Powstaje dylemat – gryźć pacjentów czy ratować ich życie? Nasze wybory zaważą na fabule oraz ścieżce rozwoju postaci.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: