Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Vampyr oficjalnie w złocie

Premiera gry nie jest zagrożona.

Twórcy Vampyr poinformowali, że gra otrzymała złoty status. Jest więc w pełni ukończona i trafiła właśnie do tłoczni, skąd powędruje do sieci dystrybucyjnych i sklepów.

Premiera gry została ustalona na 5 czerwca i wszystko wskazuje na to, że właśnie tego dnia zobaczymy Vampyr w sklepach. Produkcja ukaże się na PC, PS4 oraz XOne.

A jak przedstawia się fabuła gry? Londyn, 1918 r. Nazywasz się dr. Jonathan Reid. Od niedawna jesteś także wampirem. Jako lekarz musisz znaleźć lekarstwo na grypę, która dziesiątkuje mieszkańców. Jako wampir musisz żywić się tymi, których obiecałeś wyleczyć. Jaką drogę wybierzesz?

Produkcja zapowiada się bardzo interesująco, zwłaszcza pod względem fabularnym. Jeśli jesteście ciekawi gry Vampyr, zerknijcie na poniższy zwiastun.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%