Ustalono przybliżoną datę premiery Samurai Warriors 4

W dzielnych samurajów wcielimy się już wczesną jesienią.

Produkcja studia Omega Force zabierze nas do feudalnej Japonii, gdzie przyjdzie nam uczestniczyć w wielu wydarzeniach historycznych. Tytuł pod wieloma względami przypomina serię Dynasty Warriors, mamy więc tu do czynienia z reprezentantem gatunku chodzonych bijatyk. Szykujcie się więc na niezliczone ilości potyczek z hordami wrogów.

To co wyróżnia pozycję to możliwość wyboru dwóch postaci i zmieniania się między nimi w trakcie bitew. Interesująco przedstawia się także opcja stworzenia od podstaw bohatera, którym przemierzać będziemy mogli tryb kampanii. W zależności od wybranej strony konfliktu całą historię będziemy oglądać z nieco innej perspektywy, co zdaje się być ciekawym rozwiązaniem.


Twórcy zapowiadają także znaczącą poprawę oprawy wizualnej, dzięki czemu bitwy toczone na ogromną skalę mają wyglądać wyjątkowo spektakularnie. Gra trafi na PS3, PS Vitę oraz najnowszą konsolę firmy Sony PS4.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 Shares
Share
+1
Tweet