Oczekiwana gra od Naughty Dog już w złocie!

Zatem czekamy na premierę.

Z duma informujemy, że Uncharted: Zaginione Dziedzictwo osiągnęła złoty status – informuje Naughty Dog poprzez serwis Twitter. Oznacza to tyle, że premiera tytułu – zaplanowana w Polsce na 23 sierpnia – nie jest w żaden sposób zagrożona, a deweloperowi pozostaje wypalić płytki i rozesłać do sklepów.

Nowa przygoda w uniwersum Uncharted to samodzielny dodatek do czwartej części gry, który jednak będzie czymś naprawdę dużym. Cała przygoda w Zaginionym Dziedzictwie zajmie nam około 10 godzin, a przy tym cena wydaje się naprawdę atrakcyjna – 169 zł w PS Store. Twórcy gry podkreślają też, że praktycznie dostajemy pełną grę, a nie DLC.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo jest pierwszą samodzielną przygodą w historii serii Uncharted, której główną bohaterką jest Chloe Frazer.

Żeby odzyskać starożytny, indyjski artefakt i nie dopuścić, aby trafił w ręce okrutnego spekulanta wojennego, Chloe Frazer musi poprosić o pomoc słynną najemniczkę Nadine Ross (znaną z Uncharted 4: Kres Złodzieja).

Chloe i Nadine, przemierzając Ghaty Zachodnie w Indiach, muszą nauczyć się współpracować, aby odnaleźć artefakt, pokonać groźnych nieprzyjaciół i nie dopuścić, by cały region pogrążył się w chaosie.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo umożliwi rozgrywkę w trybie wieloosobowym i przetrwania z Uncharted 4: Kres Złodzieja. Rozgrywka wieloosobowa przez sieć na PS4 wymaga subskrypcji PlayStation Plus.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: