Uncharted: Kolecja Nathana Drake’a – demo, screeny, gameplay!

Sony wraz z Naughty Dog szykują dla posiadaczy PlayStation 4 odświeżoną trylogię Uncharted. W końcu możemy spojrzeć, jak prezentuje się nadchodzący remaster.

Na oficjalnym blogu PlayStation wylądowały screeny z kolekcji, a w sieci pojawił się gameplay. Materiały pochodzą z drugiej części serii, czyli Uncharted 2: Among Thieves. Przypominamy, że w szykowanym zbiorze znajdziemy wspomnianą dwójkę oraz pierwszą i trzecią część. Wszystkie zostaną opatrzone polskim dubbingiem, również pierwsza, która wcześniej nigdy nie była spolszczona.


Uncharted: Kolecja Nathana Drake’a z pewnością będzie ciekawym kąskiem dla osób, które wcześniej nie miały przyjemności wejść w rolę Drake’a. Odświeżone części mają chodzić w rozdzielczości 1080p i zobaczymy w nich lepsze tekstury, oświetlenie czy poprawione modele postaci.

Kolekcja zadebiutuje na PS4 już 7 października tego roku, lecz jeszcze przed premierą do PS Store wpadnie demo, które oczywiście ogramy za darmo. Kiedy mamy dostać wersję demonstracyjną? Na blogu PlayStation napisano jedynie, że później tego lata.

Zapraszamy do oglądania i dajcie znać, czy sięgniecie po kotleta – Uncharted: Kolecja Nathana Drake’a.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

8 Shares
Share8
+1
Tweet