Ultra realistyczne GTA V. Oto efekt 400 godzin pracy nad grafiką tytułu od Rockstar

Ultra realistyczne GTA V. Oto efekt 400 godzin pracy nad grafiką tytułu od Rockstar
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy

Moderzy nadal starają się dopieszczać wizualną stronę GTA V.

W sieci pojawił się nowy mod, starający się uczynić ulice Los Santos jeszcze bardziej prawdziwymi. Nie jest to jednak program napisany od początku, lecz bazujący na kilku innych, wcześniej stworzonych przez innych fanów gry.

Autor omawianego moda zaznacza jednak, że spędził około 400 godzin nad wprowadzaniem zmian i poprawkami do tego co było i tak powstał NaturalVision V2.0. Zdaniem modera, jest to zdecydowanie najlepsza graficzna modyfikacja do GTA V, jaka jest obecnie dostępna do pobrania, a ogólna kolorystyka i oświetlenie w v2.0 dokładnie odwzorowują to, co prezentuje Los Angeles w prawdziwym życiu.

Pewnie zastanawiacie się, jak NaturalVision V2.0 wypada na tle GTA V Redux, które jakiś czas temu również zostało okrzyknięte najlepszym graficznym modem do tytułu od Rockstar. Pierwszy screen w poniższej galerii to zestawienie obu modyfikacji, gdzie widać znacznie żywsze kolory w tej drugiej. Dalej lecimy już z obrazkami prezentującymi NaturalVision V2.0. Rzeczywiście jest ultra realistycznie, jak uważa autor programiku?

Zapraszamy do oglądania, a kto chce pobrać moda, znajdzie go w tym miejscu. Do poprawnego działania musicie zainstalować również VisualV.

Aktualizacja GTA Online to nowy wymiar chaosu i zniszczenia

Deweloperzy planują kolejną porcję świeżej zawartości do GTA Online, która powinna nieźle namieszać na ulicach Los Santos. Jak czytamy na stronie Rockstar Games Social Club, aktualizacja GTA Online: Import/Eksport pozwoli wkroczyć w świat wyspecjalizowanej kradzieży egzotycznych aut na masową skalę.

Import/Eksport wykorzysta kanały zaopatrzeniowe otworzone przez Więcej zbrodni i finansów. Dodatek wprowadzi nową serię przestępczych działalności, pozwalających graczowi upłynniać najcenniejsze auta w mieście. Rockstar podkreśla, że konieczne będzie przy tym wykazanie się talentem, koordynacją i taktycznym wykorzystaniem nowych pojazdów specjalnych. Na dodatek, na naszej drodze staną zastępy policji oraz konkurencja.

Omawiana aktualizacja wprowadzi również nowy magazyn pojazdów, który pomieści zdobyte auta. To sporych rozmiarów garaże biurowe z trzema piętrami i modyfikowalnym wnętrzem, które przechowają do 60 pojazdów, a także własny warsztat.

Deweloperzy obiecują że więcej szczegółów na temat aktualizacji GTA Online: Import/Eksport poznamy już wkrótce.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie