Exo Survival, czyli nowy tryb sieciowy w CoD: Advanced Warfare!

Szykujcie się na blisko 3 minuty ostrej jazdy.

Sledgehammer Games częstuje nas świeżutkim kawałkiem z nadchodzącego Call of Duty: Advanced Warfare. Nowy zwiastun ma w sobie prawdziwą moc i nie daje wytchnienia. Zobaczycie urywki z kampanii oraz trybu kooperacji dla czterech graczy. To ujawniony właśnie tryb Exo Survival!

Co o nim wiemy? Pogramy przez sieć w czteroosobowych zespołach. Będzie również możliwość stworzenia dwuosobowej drużyny, grając ze znajomym na kanapie (podzielony ekran).


Naszym zadaniem będzie eliminacja kolejnych fal wrogów. Po każdej potyczce zaktualizujemy swój sprzęt oraz egzoszkielet. Co dziesięć rund dostaniemy losowe zadanie. Jeśli mu podołamy, czekają nas extra punkty. Za porażkę będzie kara.

Nie od razu dostaniemy w Exo Survival wszystkie mapy do wyboru. Na każdej z nich trzeba stoczyć 35 rund i dopiero po tym odblokuje się następna lokacja. Podobają się Wam takie zasady?

Przypominamy, że niedawno twórcy pokazali również tryb Momentum, o którym poczytacie w tym newsie. Jeśli będzie Wam mało, przypominamy o wcześniejszych filmikach, gdzie mogliśmy porzucać satelitą, niczym na meczu piłki ręcznej czy przyjrzeć się mapie Recovery, która przywita nas ładnymi widokami i erupcją wulkanu.

Do premiery CoD: Advanced Warfare jeszcze trochę zostało. Tytuł wyjdzie 4 listopada na PC oraz konsole obecnej, jak i poprzedniej generacji: PlayStation 3, PS4, Xbox 360 i Xbox One. Kto nie może się doczekać?

Call of Duty: Advanced Warfare – trailer i spojrzenie na tryb Exo Survival

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet