Piłka ręczna w Call of Duty: Advanced Warfare? Tak, tyle że zagramy satelitą

Ponad siedem minut z trybem multi w nadchodzącym Call of Duty.

W najnowszym zwiastunie Activision pokazuje sieciową rozgrywkę z Call of Duty: Advanced Warfare. Materiał prezentuje m.in. możliwości kombinezonu EXO Suit (dalekie skoki) czy system Pick 13. Pod tą nazwą kryje się startowe wyposażenie, które możemy założyć na każde starcie z innymi graczami.


Pod koniec materiału możemy podejrzeć również tryb Uplink, który przypomina nieco futurystyczną odmianę piłki ręcznej. Gracze łączą się w drużyny, a ich zadaniem jest dostarczenie satelity (wyglądającej jak piłka) na terytorium wroga. Jeśli biegniemy z piłką, nie możemy jednak korzystać z uzbrojenia, więc trzeba liczyć na osłonę ze strony własnego teamu. Satelitę można oczywiście przekazywać z rąk do rąk, wykonując dalekie rzuty i podania.

Przypominamy, że data premiery CoD: Advanced Warfare została zaplanowana na 4 listopada. Tytuł pojawi się na PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360 i Xbox One. Jeśli złożycie pre-ordera, pobawicie się dzień wcześniej.

Poniżej świeży materiał, a zainteresowanych odsyłamy również do wcześniejszego filmiku, który skupia się na trybie sieciowym w Call of Duty: Advanced Warfare.

 

 

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet