UEFA Euro 2016 za darmo dla posiadaczy PES 2016!

Konami ma prezent dla graczy, którzy czekają na Mistrzostwa Europy.

Deweloper posiada licencję na przygotowanie gry bazującej na UEFA Euro 2016 i właśnie ujawnił, że ta będzie rozdawana za darmo wszystkim osobom, które posiadają na dysku twardym Pro Evolution Soccer 2016.

Będzie to zatem dodatek do PES 2016, który zostanie udostępniony do pobrania poprzez PS Store, Xbox Live lub bezpośrednio z witryny Konami.

W ten sposób deweloper chce podziękować wszystkim fanom swojej serii za wsparcie oraz jednocześnie wynagrodzić ich za to, że obiecane aktualizacje trochę się opóźniają. Następną mamy dostać na początku przyszłego miesiąca. Znajdziemy w niej m.in. stadion Maracana, nowe stroje klubowe czy poprawione twarze zawodników.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 (KOMENTARZE) “UEFA Euro 2016 za darmo dla posiadaczy PES 2016!

 • 23 listopada 2015 at 11:48
  Permalink

  Pewnie i tak 2/3 reprezentacji bez licencji 😛 I znów czekanie na patche z poprawkami 🙂 Jeśli mają faktycznie wydać super dodatek żeby nie wymagał mulenia godzinami w edytorze to ok a jeśli jak wspomniałem że większość bez licencji to dziękuję za taki dodatek gdyż co może być za darmo no ale poczekajmy 🙂

  Reply
 • 20 listopada 2015 at 17:58
  Permalink

  Czekaj… czyli że wszystkie reprezentacje biorące udział w Euro i w kwalifikacjach będą w pełni licencjonowane i będzie można przejść turniej od kwalifikacji (tak jak było chociażby w płatnym dodatku do FIFY12 UEFA Euro 2012)? Jeśli tak, to na mojej konsoli w tym roku ponownie zawita PES, chociaż długo się zastanawiałem, którą wybrać 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: