Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ubisoft zapowiada konferencję w lipcu. Zobaczymy gameplay z AC: Valhalla?

Francuski deweloper ogłosił, że ma w planach konferencję Ubisoft Forward, na której pokaże materiały ze swoich najnowszych gier. Wydarzenie planowane jest na 12 lipca.

Tuż po oficjalnym ogłoszeniu o odwołaniu imprezy E3, Ubisoft i inne studia zapowiedziały, że planują zorganizowanie własnych pokazów online, na których zaprezentują swoje najnowsze produkcje. Wydarzenie Ubisoftu planowane jest na 12 lipca.

Nie są jeszcze znane żadne szczegóły dotyczące tego, co wtedy zobaczymy. Na pewno większość graczy oczekuje, że producent w końcu pokaże gameplay z Assassin’s Creed: Valhalla. Miało to nastąpić już w zeszły czwartek na Inside Xbox, ale ujawniono wtedy materiał bez elementów rozgrywki. To wywołało bardzo duże niezadowolenie wśród społeczności graczy, w związku z czym przedstawiciele studia zaczęli bić się w pierś i poprosili o jeszcze trochę cierpliwości.

Poza tym, producent zapowiadał wcześniej, że do końca marca 2021 planuje wydać aż pięć tytułów AAA – będą to między innymi Watch Dogs Legion i Rainbow Six Quarantine. I to właśnie je – poza Assassin’s Creedem – najpewniej zobaczymy podczas Ubisoft Forward. Wygląda więc na to, że będzie co oglądać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się