Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Ubisoft wie, że zawiódł pokazem Assassin’s Creed: Valhalla na Xbox Series X

Ubisoft ogłaszał kilka dni temu, że zobaczymy pierwszy gameplay z Assassin’s Creed: Valhalla, do tego na Xbox Series X. Pokaz był, ale nie rozgrywki, tylko wyreżyserowanego filmiku. Gracze są zawiedzeni, a Ubisoft przyznaje, że zawiódł…

Wielu z nas oglądało wczorajszy Inside Xbox czekając na Assassin’s Creed: Valhalla. Skoro miał być gameplay, to spodziewaliśmy się przynajmniej kilku minut czystej rozgrywki. To, co pokazano, bardzo rozminęło się z oczekiwaniami, które „wzniecił” sam deweloper. Ten przyznaje teraz, że rozumie negatywne reakcje graczy.

Assassin’s Creed: Valhalla – na gameplay nadal czekamy…

Słusznie oczekiwaliście, że zobaczycie więcej. Przed nami długa kampania marketingowa, jeszcze pokażemy rozbudowany gameplay i damy Wam znacznie więcej informacji o grze – zaznacza Ashraf Ismail, dyrektor kreatywny z Ubisoftu.

Deweloper podziękował jednocześnie za „ekscytację i pasję” odnośnie nowych Asasynów i poprosił o cierpliwość, ponieważ „to będzie tego warte!”.

Cóż, zatem czekamy i przypominamy wczorajszy trailer Assassin’s Creed: Valhalla.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się