Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Ubisoft szykuje premiery 5 gier AAA. Wiadomo, o jakie tytuły chodzi

Ubisoft podzielił się wynikami finansowymi za ostatni kwartał (październik-grudzień 2019 roku) i przy okazji wspomniał, jakie gry ma w zanadrzu. To 5 ogromnych produkcji i nie liczcie na niespodzianki.

Ubisoft ogłosił, że planuje wydać pięć gier AAA w okresie od kwietnia 2020 roku do marca 2021 roku. Trzy z nich pojawią się w naszych domach między październikiem a grudniem 2020 roku.

Najbliższa trójka, to: Watch Dogs Legion, Gods and Monsters i Rainbow Six Quarantine. O pozostałych dwóch produkcjach Ubisoft nie wspomina, lecz według Jasona Schreiera z Kotaku, chodzi o nową grę Far Cry i nową grą Assassin’s Creed.

– Każdy, kto ma nadzieję na Splinter Cell, po raz kolejny będzie rozczarowany. Przepraszam! (To AC i Far Cry) – pisze Schreier na Twitterze, a jak wiadomo, to jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy w branży.

Zastanawiające jest to, że zarówno Ubisoft jaki i Schreier milczą na temat Skulls and Bones oraz Beyond Good & Evil 2. Wygląda na to, że na te produkcje przyjdzie nam jeszcze długo poczekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%