Kiedy premiera gry Star Wars od Ubisoftu? „To chyba najbardziej oddalony od premiery tytuł”

Ubisoft i Star Wars
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Na początku zeszłego roku Ubisoft potwierdziło, że tworzy grę osadzoną w świecie Star Wars. Nie podano wówczas nawet przybliżonego terminu premiery i trudno się dziwić – może być on odległy o nawet kilka lat.

Tom Henderson twierdzi, że Ubi nie przewiduje premiery szybciej niż w 2025 roku. Biorąc pod uwagę ewentualne opóźnienia, na grę możemy poczekać nawet do 2026 roku.

Nie uwzględniłem tutaj (w wielkim przecieku z Ubi – red. ) gry Ubisoftu z uniwersum Star Wars, ponieważ jest to chyba najbardziej oddalony od premiery tytuł, który pojawi się najwcześniej w 2025 roku.

– informuje Tom Henderson na Twitterze

Choć termin ten to nadal nic oficjalnego, Tom Henderson jest wiarygodnym źródłem przecieków. Niemniej warto przyjmować powyższe wieści z dystansem.

To nie jedyna produkcja umiejscowione w tym uniwersum, na jaką poczekamy dość długo. Respawn Entertainment szykuje aż trzy tytuły osadzone w świecie Star Wars, z czego tym najbliższym zdaje się być kontynuacja Star Wars Jedi: Fallen Order.

Kolejną dość odległą produkcją z uniwersum Gwiezdnych Wojen jest Star Wars: Knights of the Old Republic Remake. Odświeżenie kultowego RPG (według przecieków) ma ukazać się najwcześniej w 2023 roku.

Najbliższą premierą gry Star Wars jest LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. W tytuł ten zagramy 5 kwietnia na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie