Trzy nowe gry Star Wars od Respawn potwierdzone. Wśród nich FPS i wyczekiwana kontynuacja

Trzy nowe gry Star Wars od Respawn potwierdzone. Wśród nich FPS i wyczekiwana kontynuacja
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Cóż za bomba dla fanów Star Wars! EA potwierdziło trzy nowe gry od Respawn Entertainment. Każda zaoferuje zupełnie inne doznania.

SW Jedi: Fallen Order 2 potwierdzone, ale to tylko wierzchołek góry lodowej!

Fani Star Wars – oto Wasz dzień

„Growe” uniwersum Gwiezdnych Wojen po wielu latach spędzonych w limbo, w końcu może doczekać się odpowiedniego traktowania. I nie chodzi tu o nowy tytuł od Ubisoft albo Quantic Dream. Electronic Arts potwierdziło właśnie, że studio Respawn Entertainment (twórcy znani m.in. z Apex Legends czy serii Titanfall) pracuje nad nie jedną… nie dwiema… lecz trzema pozycjami!

Oczywiście jedną we wspomnianych gier jest wyczekiwana kontynuacja świetnego SW Jedi: Fallen Order (za które również odpowiada Respawn). Twórcy pod kierownictwem Petera Hirschmanna tworzą również nowego FPS-a. Nazwisko reżysera gry jest szczególnie istotne, gdyż ma doświadczenie w tym uniwersum za sprawą serii Battlefront, projektował także m.in. pierwszego Medal of Honor. Ma więc spore pole do popisu w kwestii strzelanek.

Praca z Lucasfilm Games nad nowym FPS-em w uniwersum Star Wars jest dla mnie spełnieniem marzeń, ponieważ jest to historia, którą zawsze chciałem opowiedzieć.

Peter Hirschmann

Do tego wszystkiego spodziewajmy się także trzeciej pozycji – gry strategicznej. Za tytuł odpowiada głównie niedawno otwarte studio Bit Reactor we współpracy z Respawn. Tutaj też możemy czuć się pozytywnie zaskoczeni – w skład zespołu deweloperskiego wchodzą doświadczeni autorzy odpowiadający m.in. za serię Civilization oraz X-COM. Czekamy na więcej wieści w sprawie którejkolwiek z tych gier!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie