Twórcy Sunset Overdrive z chęcią przeniosą swoją grę na PC, jeśli…

Sądzicie, że dostaną zielone światło?

Sunset Overdrive pojawiło się w październiku 2014 roku na konsoli Xbox One i do tej pory nie doczekaliśmy się wersji tego tytułu na jakąkolwiek inną platformę.

Ostatnimi miesiącami Microsoft zmienił nieco swoją politykę i ekskluzywne produkcje z konsoli pojawiają się jednak na komputerach PC, o czym może świadczyć choćby Quantum Break czy już dwie odsłony wyścigowej serii Forza.

Czy wobec tego jest szansa, by Sunset Overdrive również zawitało na pecetach? Deweloperzy ze studia Insomniac Games przyznają w serwisie Twitter, że z wielką ochotą przenieśliby swoją grę na blaszaki, lecz jak to zwykle bywa, jest jedno ale. Tym razem dotyczy ono zgody samego Microsoftu, bez której nie ma co myśleć o Sunset Overdrive na PC.

Microsoft nie odniósł się jeszcze do słów Insomniac Games i nie wiadomo, czy w ogóle podejmie rękawicę. Sądzicie, że jest szansa, że gigant z Redmond włączy zielone światło i przede wszystkim – kto byłby chętny zagrać na komputerze w tę szaloną strzelaninę? Poniżej przypominamy premierowy zwiastun z Xboksa One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: