Twórcy Horizon Zero Dawn pracują nad nową grą

Czyżby zbliżała się druga część znakomitej produkcji?

Guerrilla Games – twórcy Horizon Zero Dawn – mają z pewnością bardzo dobry okres za sobą. Wymieniona gra okazała się sporym sukcesem, tak samo jak wydany po niej dodatek. Teraz okazuje się, że twórcy już tworzą kolejną grę.

Tak przynajmniej wynika z informacji zawartych na oficjalnej stronie Guerilla Games, gdzie pojawiło się prawie 30 nowych ofert pracy. Twórcy szukają ludzi o różnej specjalizacji, od projektantów, po programistów, twórców questów aż do scenarzystów i osób od HR.

Jeśli chcielibyście pracować w branży gier dla utalentowanego studia, które stworzyło nie tylko znakomite Horizon Zero Dawn, ale też serię Killzone, to koniecznie zerknijcie na tę stronę.

A jak wypadło Horizon Zero Dawn w naszej recenzji?

Jeśli zatem szukacie produkcji, która zassie was jak tornado, nie ma w tej chwili lepszego wyboru na PlayStation 4 niż Horizon Zero Dawn. Wsiąkniecie totalnie. Przygotujcie się też przy okazji na to, że po zakończeniu gry, od kolejnych produkcji będziecie wymagać o wiele więcej pod względem oprawy wizualnej. Horizon Zero Dawn daje wielki popis możliwości sprzętu od Sony. Liczę na to, że nie ostatni w tej generacji. Dalsza część tekstu znajdziecie w tym miejscu.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.