Twórcy Hitmana zapowiadają grę o Jamesie Bondzie [WIDEO]

0 komentarzy

IO Interactive pracuje nad nową produkcją o słynnym fikcyjnym szpiegu. Prezentację tajemniczego Project 007 ubogacono o krótki trailer.

Wczoraj twórcy Hitmana zapowiedzieli konferencję, na której mieli wyjawić informacje na temat zupełnie nowego dzieła. Teraz wiemy już, że chodziło o grę o Jamesie Bondzie.

Produkcja o roboczym tytule Project 007 znajduje się na początkowym etapie prac, więc wiadomo o niej prawie tyle, co nic. Niewiele więcej mówi trailer, który dziś trafił do internetu. Na razie wiemy tylko, że głównym bohaterem gry będzie agent 007.

Nie wyjawiono, na jakie platformy trafi tytuł lub czy będzie to opowieść w pierwszej, czy w trzeciej osobie. Biorąc pod uwagę dotychczasową twórczość IO Interactive, jest bardzo prawdopodobne, że studio postawi jednak na TPP.

A jeśli jesteśmy w temacie planów duńskiego zespołu, to warto przypomnieć, że tworzona jest ostatnia część trylogii o łysym zabójcy. Jak wyjawiono pod koniec wakacji, Hitman 3 ma ukazać się 20 stycznia, atakując po cichu pecety, PS4, PS5, Xboksa One i Series X.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się