Hitman łysy kod

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Twórcy Hitmana ujawnią nową grę. Znamy datę pokazu

Od ponad miesiąca wiadomo, że IO Interactive pracuje nad zupełnie nową produkcją. Garść konkretów na ten temat studio planuje ujawnić już jutro.

W środę twórcy Hitmana zamieścili na Twitterze posta, w którym informują o dacie konferencji poświęconej nowemu projektowi. Pokaz ma odbyć się już jutro, 19 listopada o godzinie 15:00 czasu środkowoeuropejskiego.

19 listopada to ważny dzień w branży – wtedy odbędzie się chociażby europejska premiera PlayStation 5. Tego dnia miał również trafić do sklepów Cyberpunk 2077, ale CD Projekt RED postanowiło po raz kolejny przełożyć debiut produkcji. Na 19 listopada polscy twórcy zaplanowali piątą odsłonę cyklu Night City Wire; o szczegółach pisaliśmy tutaj.

Natomiast jeśli chodzi o inne plany IO Interactive, to od dawna wiemy, że studio pracuje nad trzecią częścią nowej trylogii o łysym zabójcy. Jak wyjawiono pod koniec wakacji, Hitman 3 ma ukazać się 20 stycznia. Data ta dotyczy pecetów, PS4, PS5, Xboksa One i Series X.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się