Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

1 komentarz

Twórcy Fall Guys przestrzegają przed oszustami. Nie ma wersji mobilnej gry

W internecie pojawiają się materiały, które pokazują Fall Guys na platformy mobilne. Mediatonic apeluje, by gracze nie dali się nabrać.

W związku z fałszywymi reklamami i ogłoszeniami, jakie ostatnio można zobaczyć w sieci, twórcy nietuzinkowej gry przypominają: Fall Guys Mobile nie istnieje. Tytuł wyszedł do tej pory wyłącznie na PC i PS4, a wszelkie materiały prezentujące taką wersję gry to zwykła próba wzbogacenia się na niewiedzy graczy.

Mediatonic zamieściło w tweecie zdjęcie screena, który pochodzi z jednej z takich reklam. Twórcy tłumaczą, że ktoś po prostu „gra” w filmik na smartfonie. Oszustwo zdradza przede wszystkim kursor widoczny na ekranie.

Fall Guys zadebiutowało 4 sierpnia. Tytuł, który zapewnia bezstresową i prostą rozrywkę w cukierkowym świecie, zyskał wielką sympatię graczy. W pierwszy tydzień od debiutu produkcja o upadających ludkach wyprzedała się na Steamie w liczbie dwóch milionów egzemplarzy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się