Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Fall Guys: Ultimate Knockout – w pierwszym tygodniu sprzedano 2 mln egzemplarzy na Steamie

Gra o kolorowych ludkach bije kolejne rekordy. Wydawca Fall Guys poinformował, że ciągu tygodnia od premiery tytuł zakupiono na Steamie dwa miliony razy.

Fall Guys dostało się w ręce graczy 4 sierpnia. Produkcja zadebiutowała na PS4 i PC, trafiając też do PS Plus. Od momentu premiery gra studia Mediatonic cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że serwery nie wytrzymywały przeciążenia. Twórcom udało się jednak szybko naprawić problem.

Tydzień po debiucie Devolver Digital poinformowało za pośrednictwem Twittera, że zakupiono już dwa miliony kopii gry na Steamie.

Fall Guys oferuje mało wyszukaną, ale za to mocno odprężającą rozgrywkę, gdzie 60 osób pojedynczo i w grupach wykonuje różne szalone zadania w cukierkowym świecie. Już samo zachowanie bohaterów podczas tych zadań jest dość komiczne: ludziki odbijają się od siebie, ścian i obiektów, tracą równowagę i bezwładnie upadają, prowokując radosny i nieskrępowany chaos.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się