Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Twórca DayZ ma dużo pomysłów na usprawnienie tytułu

Najbliższy patch zawierający szereg uaktualnień powinien się pojawić w ciągu 2 tygodni.

Gra doczeka się sporej ilości poprawek, co przyczyni się do jeszcze większej frajdy płynącej z zabawy. Pierwsza nowinka dotyczyć będzie możliwości zbierania z pola walki strzał i bełtów a także rozpalania ogniska. Miłośnicy polowań także powinni być usatysfakcjonowani opcją tropienia zwierzyny. Zapowiedziano również pojawienie się większej ilości przedstawicieli fauny, m.in. mowa o niedźwiedziach i wilkach.

Gdy jednak sytuacja się odwróci i z myśliwego staniemy zwierzyną łowną uciekając przed zombiakami, będziemy mogli wykorzystać możliwość zabarykadowania się w domu. Fani bliższych i dalekich podróży skorzystają natomiast z opcji poruszania się po rozległym środowisku, przy wykorzystaniu takich pojazdów jak: motocykl, quad, łódź, samolot a także helikopter.

DayZ to pierwszoosobowy shooter, stawiający na survival i przetrwanie w niegościnnym świecie opanowanym przez zombie. Gra dostępna jest jedynie na PC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się