Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Twardowsky 3.14 – pełnometrażowy film w reżyserii Tomasza Bagińskiego zapowiedziany!

Świetne wieści dla osób, które doceniły cykl krótszych form filmowych zebranych pod szyldem Legendy Polskie. Allegro ogłasza, że będzie nowy i pełnometrażowy film.

Tomasz Bagiński i studio Platige Image we współpracy z Next Film biorą się za produkcję filmu Twardowsky 3.14 – informację potwierdzono podczas Festiwalu Pyrkon. Jednocześnie na Allegro ruszyła sprzedaż gadżetów związanych z Legendami Polskimi i dochód ze sprzedaży zabawek dołączy do budżetu filmu. Każdy z nas może zatem dołożyć się do powstającego obrazu.

Twardowsky 3.14 – premiera w IV kwartale 2019 roku

Premierę pełnometrażowego filmu Twardowsky 3.14 zaplanowano na ostatni kwartał przyszłego roku, reżyserią zajmie się Tomasz Bagiński, a w roli głównej zobaczymy prawdopodobnie Roberta Więckiewicza.

12 premier gier na obecny tydzień. Będzie co robić!

Jak zapowiedział sam Bagiński: Możemy zdradzić, że “Twardowsky 3.14” będzie kontynuacją przygód bohaterów – choć nie wszystkich, ale pojawi się też kilka nowych postaci. Odwiedzimy piekło. Odwiedzimy przeszłość i przyszłość Polski. Chcemy sprowadzić Twardowsky’ego na ziemię, tak aby dołączył do pozostałych bohaterów Legend Polskich.

Wcześniejsze Legendy Polskie zyskały dużą popularność i łącznie posiadają na YouTube ponad 50 mln wyświetleń. Jeśli nie widzieliście tych filmików, warto nadrobić zaległości:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%