Nowy film Tomasza Bagińskiego. Oglądajcie Twardowsky 2.0!

Nowy film Tomasza Bagińskiego. Oglądajcie Twardowsky 2.0!
Filmy i seriale Newsy Polecamy

Słynny reżyser daje kolejny popis swoich umiejętności.

Na YouTube wylądował nowy krótkometrażowy film Tomasza Bagińskiego, który jest w zasadzie kontynuacją zeszłorocznego Twardowsky, powstałego przy współpracy z Allegro. Obraz stanowi kolejną część kampanii wspomnianego serwisu, mającą na celu przybliżyć współczesnym mieszkańcom naszego kraju stare legendy.

Twardowsky 2.0 poznamy dalsze losy kosmonauty, który próbuje czmychnąć z objęć diabła łamiąc zawarty przed laty pakt. Jednak Boruta i jego wysłanniczka nie dają łatwo za wygraną. Najnowsze zdobycze technologii kontra zdesperowany Polak objedzony kisielem. Zwycięzca może być tylko jeden! – czytamy w opisie filmiku.

W rolę kosmonauty wcielił się ponownie Robert Więckiewicz, a ponętną wysłanniczkę piekieł odgrywa Aleksandra Kasprzyk, czyli żona Człowieka Wargi, znanego z YouTube’owego kanału Z Dupy.

Zanim obejrzycie Twardowsky 2.0, warto przypomnieć sobie pierwszą część. Kto jej nie widział, jest to wręcz obowiązek. Na sam koniec dorzucamy inny zeszłoroczny filmik Bagińskiego – SMOK – również powstały w ramach akcji Legendy Polskie.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie