Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

TVP stawia na Unreal Engine. Prognozy pogody na znanym silniku z gier

TVP chwali się swoim najnowszym osiągnięciem. Niebawem prognozy pogody będą bardziej interaktywne.

Dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski za pośrednictwem Twittera podał, że TVP wykorzysta w swoich działaniach Unreal Engine – znany od lat silnik gier, który napędza takie produkcje jak Unreal Tournament, Gears of War, BioShock, Mass Effect, czy popularne Fortnite. Dzięki wdrożeniu, prognozy pogody w TVP mają zyskać nową oprawę, czego przedsmak zaprezentowany został na krótkim materiale wideo.

Unreal Engine zostanie wykorzystany jeszcze w innych serwisach TVP, na przykład w Panoramie oraz Wiadomościach. – Czegoś takiego nie ma nikt. Prognoza będzie nadawana teraz w nowoczesny, ultra realistyczny sposób. Jesteśmy pierwszym w Polsce nadawcą, w tej skali wykorzystującym tę technologię – twierdzi Jarosław Olechowski, dyrektor telewizyjnej Agencji Informacyjnej, w rozmowie z Wirtualne Media.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się