Turtle Rock zmienia koncepcję odnośnie DLC do Evolve

W grze przyjdzie nam też szukać jaj w trybie Nest.

Początkowo były plany, że Evolve doczeka się płatnych DLC z mapami. Jednak Turtle Rock postanowiło nie wydawać ich za pieniądze. Twórcy bali się stracić graczy, gdy ci nie będą mogli grać ze znajomymi na niektórych lokacjach z dodatków.

Płatne będą natomiast DLC z nowymi potworami oraz postaciami. Nikt nie zostanie jednak wyrzucony z serwera za to, że nie kupił dodatkowej zawartości. Nie będzie więc najmniejszych problemów, by wziąć udział w starciu, gdzie wystąpią przeciwnicy z DLC i stanąć ramię w ramię z nowymi postaciami, które kupili inni gracze. Jednak dopóki nie zapłacimy, sami w nowych łowców się nie wcielimy.


Twórcy pokusili się o ujawnieniu informacji o nowym trybie – Nest. Jako łowcy będziemy musieli znaleźć i zniszczyć 6 losowo rozmieszczonych na mapie jaj. Rolą bestii jest oczywiście tych jaj pilnować, a nawet je wysiadywać. By zwiększyć swoje szanse zwycięstwa, po wysiedzeniu jaja wyklują się z niego nowe, mniejsze potworki. W ramach promocji gracze, którzy zakupią grę przed premierą, dostaną pierwsze monstrum nie ponosząc żadnych opłat.

1 Shares
Share1
+1
Tweet