Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Koniec gry Evolve. Nie pomógł nawet model free to play

Niestety jedna z ostatnich produkcji Turtle Rock Studios nie okazała się sukcesem.

2K Games – wydawcy gry Evolve podało, że 3 września zamyka serwery wymienionej gry. Co za tym idzie, produkcja która stawia na rozgrywkę sieciową, zostanie całkowicie odcięta od swojego głównego źródła energii.

Wydane w 2015 roku Evolve, mimo pozytywnych ocen, ciekawej koncepcji na rozgrywkę, nie przyjęło się na stałę. Nawet udostępnienie gry w modelu free to play w wersji na PC rok po premierze, nic nie dało. Szkoda, bo projekt był ambitny i stawiał na interesujący model rozgrywki.

Jeśli wcześniej nie mieliście okazji zapoznać się z Evolve, to zerknijcie koniecznie na poniższy materiał wideo.

Swoją drogą, graliście w Evolve? Jaka jest Wasza opinia o grze? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%