Darmowe Evolve – tłum graczy rzucił się na produkcję

0 komentarzy

Od czasu wypuszczenia tytułu w formie free 2 play, produkcja zebrała ponad 1 mln nowych graczy.

Twórcy gry poinformowali na Twitterze, że przez tydzień udało im się zebrać aż 1 mln nowych graczy w Evolve. Z tej okazji do pobrania jest nowa skórka o nazwie Griffin’s Blood Eagle Hunter – możecie ją ściągać do poniedziałku do godziny 19.00.

Póki co Evolve w wersji darmowej dostępne jest wyłącznie na komputerach. Wersja na PlayStation 4 oraz Xboksa One trafi dopiero za kilka tygodni. Twórcy muszą bowiem wypróbować serwery na PC i przygotować się na zalew kolejnych graczy.

Nie da się ukryć, że wydanie Evolve w wersji darmowej był bardzo dobrym ruchem ze strony twórców. Gra nie cieszyła się dużą popularnością. Przed przejściem na model f2p miała zaledwie 100 aktywnych graczy, teraz jest ich ponad 8500.

Twórcy tytułu obiecują częste aktualizacje i wsparcie udostępnieniu gry za darmo. Nie jest jeszcze jednak jasne, co dokładnie będą zawierać mikropłatności.

Darmowe Evolve ma doczekać się niebawem kilku zmian. Chodzi o poprawiony interfejs użytkownika, system rozwoju postaci czy zmiany w balansie klas. Do tego Turtle Rock obiecuje poprawienie stabilności oraz szybsze czasy ładowania.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się