Trzy nowe tryby rozgrywki do GTA Online! Nie tylko napady rozgrzeją serwery Rockstar

Wszystko dostaniemy już w przyszłym tygodniu.

Nadchodząca aktualizacja do GTA Online nie skończy się dodaniem do gry sieciowych napadów. Choć będzie to oczywiście gwóźdź programu, Rockstar tłumaczy, że dostaniemy coś jeszcze.

Po pierwsze – dodatek wprowadzi trzy nowe tryby sieciowe, które zapowiadają się naprawdę ciekawie.

Pierwszym będzie Come Out To Play. Zasady? W jednym zespole znajdą się osoby, które nie mogą korzystać z żadnych pojazdów. Poruszają się pieszo, mają po jednym życiu oraz nieograniczony dostęp do broni. Po przeciwnej stronie znajduje się zespół łowców. Tutaj dostajemy jedynie strzelbę, lecz za to motocykle, quady oraz nieskończoną liczbę żyć. Uciekinierzy muszą dotrzeć do punktu kontrolnego, a łowcy oczywiście do tego nie dopuścić.

W kolejnym trybie – Siege Mentality – maksymalnie czterech graczy (pierwszy zespół) musi jak najdłużej przeżyć atak sześciu napastników (drugi zespół). Napastnicy mają nieograniczone życia, lecz dostają jedynie strzelby. Obrońcy posiadają natomiast dostęp do wszystkich giwer.

Na koniec tryb Hasta La Vista. Tutaj będzie niezła zabawa. Pierwszy zespół stara się uciec na rowerach przed drugim, który rozpoczyna pogoń w wielkich ciężarówkach! Nikt nie dostanie żadnej broni. Rowerzyści muszą polegać na przyśpieszeniu i zwrotności. Ich zadaniem jest dotarcie do punktu kontrolnego. Kiedy jedna osoba go osiągnie, zespół jednośladów wygrywa. Jeśli jednak kierowcy ciężarówek rozmiażdżą na asfalcie każdego rowerzystę, to oni osiągną zwycięstwo.

Powyższe tryby będą odblokowywane wraz z postępami w wykonywaniu skoków The Heists.

To jednak nie koniec. Dodatek wprowadzi do GTA Online codzienne wyzwania. Każdego dnia mają na nasz czekać trzy różne misje. Ponadto nowe aktywności w trybie Free Mode, system komunikacji email do kontaktowania się ze znajomymi, nowe modyfikacje samochodów, stroje i inne bonusy.

Wszystko pojawi się – wraz z napadami – w aktualizacji do GTA Online, która 10 marca zawita na PS3, PS4, Xboksie 360 i Xboksie One. Później całość trafi na blaszaki (czyli w dniu premiery GTA V na PC).

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

178 Shares
Share178
+1
Tweet