GTA V na PC opóźnione. Znamy nową datę premiery gry oraz trybu Napady Online!

Rockstar nie ma dobrych wiadomości dla graczy. Oto nowa data premiery GTA V na PC oraz trybu Napady Online.

Stało się to, co niektórzy gracze przewidywali od kilku tygodni. Gra ma trafić w wersji na PC dopiero 14 kwietnia. Pierwotnie premiera GTA V była planowana na 24 marca. Jeszcze wcześniej była mowa o końcówce zeszłego roku. To już zatem drugi raz, kiedy Rockstar zmienia datę premiery. Jak tym razem się tłumaczy?

– Przepraszamy użytkowników PC, którzy odliczają dni do premiery, ale potrzebujemy nieco więcej czasu, by upewnić się, że gra jest maksymalnie dopracowana, oraz że Napady i tryb GTA Online będą w pełni przygotowane. W ramach podziękowań za zrozumienie oferujemy dodatkowe 200 tysięcy wirtualnej waluty do GTA Online wszystkim, którzy zamówią grę przed premierą.


Tak brzmi oficjalny komunikat producenta. Rockstar podkreśla jednocześnie, że GTA V na PC to najbardziej zaawansowana graficznie wersja, jaka do tej pory powstała. Ponadto twórcy obiecują świetną optymalizację, dzięki czemu grę będzie można uruchomić na słabszych komputerach jak i bardzo mocnych PC, które powinny poradzić sobie z ustawieniami Ultra.

Ponadto dowiadujemy się, że Napady Online trafią na konsole już 10 marca. Dostaliśmy porcję świeżych screenów prezentujących nadchodzącą zabawę w tym trybie.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

279 Shares
Share278
+11
Tweet