Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Nowe gry zapowiedziane na EA Play Live 2020. Rocket Arena, It Takes Two i Lost in Random

W celu niesienia dalszej pomocy odważnym, niezależnym studiom, do grona produkcji EA Originals dołączają trzy nowe tytuły: Rocket Arena studia Final Strike Games, It Takes Two od Hazelight Studios i Lost in Random studia Zoink.

Rocket Arena jest nowym rodzajem hero arena shootera, gdzie gracze opanowują sztukę strzelania rakietami poprzez unikalne, konfigurowalne style gry i szybką walkę, która nadaje nowego kształtu klasycznemu rakietowemu chaosowi. Gracze mogą zapoznać się z Rocket Arena 14 lipca 2020 roku, kiedy to gra zostanie uruchomiona na PlayStation 4, Xbox One i PC na platformach Origin i Steam.

It Takes Two, mające ukazać się w 2021 roku, to platformówka action-adventure studia Hazelight, twórcy uznanego i nagradzanego przez krytykówA Way Out.

Lost in Random studia Zoink to gotycko-bajkowa action-adventure o bardzo nowoczesnym przekazie, której akcja rozgrywa się w zakręconej dystopii, gdzie panuje strach przed niepewnością i chaosem. Lost in Random pojawi się w 2021 roku na PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC na platformach Origin i Steam.

Oto zwiastuny/teasery zapowiedzianych gier:Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się