Producent sprzętu dla graczy startuje z #buildingchampions

Coś dla tych, którzy chcą być profesjonalistami.

Firma Trust informuje o atrakcjach, które będą czekać na zwiedzających podczas tegorocznej edycji targów Gamescom 2017. W dniach od 22 do 26 sierpnia, w niemieckim mieście Kolonii, holenderska marka skupi się na promowaniu nowej akcji skierowanej do graczy – #buildingchampions. Na stoisku o powierzchni 120 m2 pojawią się wszystkie najnowsze peryferia Trust Gaming oraz gracze z najpopularniejszych, europejskich drużyn e-sportowych.

Trust Gaming wspiera graczy na różnych etapach kariery. Tworzy produkty zarówno dla osób dopiero zaczynających przygodę z gamingiem i szukających przystępnego cenowo sprzętu, jak i dla profesjonalistów, aby umożliwiać im współzawodnictwo na najwyższym poziomie. Akcja #buildingchampions ma na celu dodatkowo wesprzeć rozwój umiejętności gamerów, dając im szansę na dalszy rozwój w myśl idei, że progamerem nie trzeba się urodzić – należy go stworzyć.

W strefie Trust Gaming w hali 10.1 odwiedzający – oprócz zdobycia informacji o #buildingchampions – będą mieli możliwość rywalizowania w zawodach z najlepszymi, topowymi graczami e-sportowymi i między sobą oraz wygrywania cennych nagród. Dodatkowo, na stoisku holenderskiego producenta pojawią się wszystkie najnowsze tytuły francuskiego studia Ubisoft.

Źródło: Trust

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.