Wyścigi najlepsze z kierownicą. Co powiecie na taką propozycję?

Cena oraz szczegóły.

Świat gier wyścigowych oferuje wiele niesamowitych serii: Dirt, Forza Motorsports, Need for Speed, Project Cars, które pozwalają graczom poczuć się jak prawdziwi kierowcy rajdowi. By czerpać jeszcze więcej wrażeń z gier – Trust International, holenderski producent sprzętu komputerowego i elektronicznego, przedstawia kierownicę GXT 288 Racing Wheel, wyposażoną w moduł wibracji, zwiększający uczucie realizmu i przyjemności płynącej z rozgrywki.

Solidna budowa

Zestaw składa się z kierownicy połączonej z sekwencyjnym drążkiem zmiany biegów oraz realistycznych pedałów gazu i hamulca. Całość wykonana została z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że sprzęt prezentuje się jak wyposażenie rzeczywistego samochodu wyścigowego. Kierownicę można stabilnie przymocować do biurka za pomocą specjalnych zacisków, a pedały posiadają antypoślizgową podstawkę na stopy.

Trust GXT 288 Racing Wheel

Rozwiązanie dla fanów gier wyścigowych

Pełnowymiarowa kierownica o ergonomicznej konstrukcji ma gumowaną powierzchnię, która zapewnia pewny uchwyt nawet w czasie długich rajdów. Promień obrotu wynoszący 270 stopni, umożliwi komfortowe prowadzenie w dynamicznych grach wyścigowych. Na kierownicy umieszczono przycisk do regulacji jej czułości. Każdy kierowca może dostosować ten parametr według własnych potrzeb, aby mieć jeszcze większą kontrolę nad prowadzonym pojazdem.

Trust GXT 288 Racing Wheel

GXT 288 posiada również wbudowany moduł wibracji, który sprawia, że wrażenia z rozgrywki są o wiele bardziej realistyczne. Tryb X-input pozwala na automatyczne mapowanie przycisków w grach wideo. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z PC oraz PlayStation 3.

Cena GXT 288 Racing Wheel to około 400 zł.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.