Szukacie klawiarury z metalową obudową? Oto dwie nowości na rynku

Cena i szczegóły.

Trust Gaming zaprezentował dwa nowe modele klawiatur przeznaczonych dla graczy – mechaniczną GXT 890 Cada i półmechaniczną GXT 860 Thura. Obie konstrukcje wyróżniają się wykonaną z metalu wierzchnią częścią obudowy, w której osadzone zostały klawisze wykorzystujące Anti-Ghosting i konfigurowalne podświetlenie RGB.

Klawiatura GXT 890 Cada zwraca uwagę oddzielnym dla każdego klawisza podświetleniem RGB. Można je dostosować wedle własnego uznania, bądź skorzystać z 18 predefiniowanych efektów. Najważniejszym elementem GXT 890 są mechaniczne przełączniki Outemu Red, gwarantujące według producenta precyzję, płynne działanie i szybką aktywację bez konieczności używania dużego nacisku. Klawiatura charakteryzuje się próbkowaniem o częstotliwości 1000 Hz i czasem reakcji na poziomie 5 ms.

Klawiatura GXT 890 Cada

Produkt Trust Gaming wyposażony został w dezaktywujący przycisk „Windows”, czyli tryb Gaming. Dodatkowo, Cada oferuje zaawansowany Anti-Ghosting z pełnym KeyRollover, który zapobiega blokowaniu się klawiszy, bez względu na to, jak wiele z nich zostało wciśniętych. Dołączona do sprzętu aplikacja umożliwia programowanie przycisków i tworzenie makr, szczególnie przydatnych wśród graczy gier MMO i MOBA.

GXT 860 Thura oferuje zdaniem Trust Gaming połączenie miękkiej i lekkiej pracy klawiszy membranowych z wyglądem i odczuciami, charakterystycznymi dla konstrukcji mechanicznych. Takie rozwiązanie umożliwia aktywację klawisza mniejszą siłą nacisku, dając jednak poczucie obcowania z klawiaturą opartą o technologię popularnych „mechaników”. W połączeniu z próbkowaniem o częstotliwości 125 Hz, Anti-Ghostingiem do 16 klawiszy i doczepianą podpórką pod nadgarstki, Thura ma spełnić oczekiwania wielu graczy. Sprzęt posiada również podświetlenie RGB z dziewięcioma trybami wyświetlania.

Klawiatura GXT 860 Thura

GXT 890 Cada oraz GXT 860 Thura dostępne są w sklepach ze sprzętem komputerowym w cenie już od 230zł (Thura) i 299zł (Cada).

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: