Trust GXT 870 i GXT 880 – nowe klawiatury mechaniczne już w sprzedaży

Trust GXT 870 i GXT 880 – nowe klawiatury mechaniczne już w sprzedaży
Newsy PC Polecamy Technologie

Z myślą o profesjonalnych rozgrywkach.

Firma Trust International B.V. – odpowiedzialna za linię produktów Trust Gaming, poinformowała o premierze dwóch nowych klawiatur mechanicznych. Jak zapewnia producent, Trust GXT 870 i GXT 880 zmniejszą do minimum czas reakcji w grze, wznosząc rozgrywkę gracza na zupełnie nowy poziom rywalizacji.

Kolejne klawiatury mechaniczne firmy Trust zostały wyposażone w przełączniki GXT White z pełnym, indywidualnym podświetleniem LED. Dzięki zastosowaniu przełączników mechanicznych, decyzje podejmowane przez użytkowników są realizowane w grze w ułamku sekundy. Obie klawiatury posiadają dedykowany, specjalny tryb, który wyłącza przycisk Windows i uaktywnia kombinacje makr, dodatkowo usprawniając profesjonalną rozgrywkę.

GXT White, zastosowane w GXT 870 i 880, to bardzo wytrzymałe przełączniki mechaniczne. Autorska technologia Trust gwarantuje żywotność przycisków na poziomie do 50 milionów kliknięć, pełny system anty-ghosting, 4-milimetrowy skok, częstotliwość próbkowania na poziomie 1000 Hz i 5-milisekundowy czas reakcji. Wbudowana pamięć wewnętrzna pozwoli na zapamiętanie maksymalnie 4 kombinacji makr, umożliwiając użytkownikowi spersonalizowanie najczęściej używanych sekwencji w grze.

Trust GXT 880
Trust GXT 880

Jedna klawiatura, dwie wersje

Trust GXT 880 i GXT 870 w teorii to jeden i ten sam produkt. W praktyce obie klawiatury znacznie różnią się od siebie budową. Pierwszy sprzęt został wyposażony w klawiaturę numeryczną i stanowi doskonałą platformę do gry i pracy w domowych warunkach. Wersja GXT 870 została pozbawiona bloku numerycznego, co zdecydowanie wpływa na jej wielkość oraz wagę. Dzięki mniejszym gabarytom, odmiana TKL jest przystosowana do częstego przenoszenia oraz zabiera mniej przestrzeni na biurku. Trust GXT 870 stanowi świetną alternatywę dla graczy, którzy często podróżują na turnieje offline. Oba nowe produkty Trust zostały wyposażone w opleciony nylonem kabel o długości 170 cm, uniemożliwiający jego splątanie niezależnie od warunków, w jakich gramy.

Tańszy model – GXT 870 – możemy znaleźć w sklepach na terenie Polski w cenie około 430 zł.

Trust GXT 870
Trust GXT 870

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie