Trailer Alone in the Dark zaprasza nas do tajemniczej posiadłości Derceto

Alone in the Dark
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Reboot kultowej serii horrorów zmierza do nas wielkimi krokami. Premiera Alone in the Dark już naprawdę niedługo, a z tej okazji twórcy mają dla nas coś specjalnego. W sieci pojawił się nowy trailer gry, który pozwoli nam wybrać się do posiadłości Derceto. Ta jest niewątpliwie tajemniczym, mrocznym i szalenie klimatycznym miejscem. Wygląda świetnie.

Nowy trailer Alone in the Dark

Najnowsze wideo opublikowane przez twórców gry Alone in the Dark wita nas w posiadłości Derceto. Zobaczymy tam Emily Hartwood i detektywa Edwarda Carnby’ego. Bohaterowie zaprezentują swoje wizje tajemnicy z własnego punktu widzenia. Podobnie jak w oryginalnej wersji gry, tak i tym razem klimat jest ciężki i tajemniczy.

Nowy materiał zobaczycie poniżej:

Gra Alone in the Dark to reboot serii, która swój początek datuje jeszcze na 1992 rok. Cykl gier, a w zasadzie jego fani nie mieli w ostatnich latach łatwo. Poprzednie dwie odsłony serii zostały bardzo źle przyjęte przez graczy i recenzentów. Gra o podtytule Illumination z 2015 roku zebrała średnią ocen Metacritic na poziomie 19 punktów (na 100!), a inny reboot z 2008 roku również nie zaliczył ciepłego przyjęcia.

Nowa odsłona serii swoją premierę będzie mieć 20 marca 2024 roku. Gra ukaże się na PC, jak również na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Pozostaje trzymać kciuki, że tym razem twórcy dowiozą, a my wreszcie otrzymamy dobry tytuł w ramach tej cenionej przecież serii. Czekaliśmy zdecydowanie zbyt długo!

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie