Tytuł w świecie Warhammera znika ze sprzedaży. Ostatni moment na zakup

Wahammer Quest wycofane ze sprzedaży. Ostatni moment na zakup
Newsy PC

Warhammer Quest zostaje wycofane ze sprzedaży, co oznacza, że gry już nigdy więcej nie kupimy. To ostatni moment na jej uzyskanie.

Dla fanów marki Warhammer nie jest to w sumie żadne zaskoczenie, bo wiele tytułów osadzonych w tym świecie zniknęło ze sprzedaży. To niejako wina licencji na tę markę, której Games Workshop po prostu nie chce odnawiać i woli po prostu wycofać te tytuły. Oznacza to również, że więcej gry nie kupimy. Lepiej więc sobie nie pluć w brodę, że nie widzieliśmy.

Warhammer Quest to całkiem ciepło przyjęty miks gry strategicznej i RPG-a w kultowym uniwersum fantasy. Tytuł może nie cieszy się zbyt wielką popularnością, ale ma wierną grupę fanów. Entuzjaści marki również nie powinni go pomijać.

Poprowadź swoją grupę odważnych poszukiwaczy przygód przez niebezpieczne lochy świata Warhammera w poszukiwaniu bogactwa i chwały! Rozwijaj swoją drużynę bohaterów. Łup broń, zbroje i tajemnicze artefakty poległych wrogów. Miażdż orków, gobliny, trolle i innych okrutnych wrogów!

– głosi opis gry na Steam

Warhammer Quest zostaje wycofane niebawem, ale na razie nie znamy konkretnej daty. Istnieje spora szansa, że mowa o końcu tego miesiąca, więc mamy zaledwie parę dni, aby zakupić tytuł. W razie czego – sytuacja nie dotyczy “dwójki”, którą nadal będzie można kupić. Przynajmniej na razie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie