TOP 5 najlepszych filmików tygodnia [#6]

Mijający tydzień to zatrzęsienie materiałów z targów E3. Co drugi zasługuje na uwagę. My wybraliśmy najlepsze, w których zobaczymy pościgi i dynamiczną akcję! Lecz nie chodzi tylko o gry z samochodami w roli głównej.

Targi E3 2015 były naprawdę udane, a najciekawsze 10 prezentacji z imprezy publikowaliśmy w tej wiadomości. Dzisiaj przyszła jednak pora na szybkie podsumowanie tygodnia, w którym po raz kolejny prezentujemy naszym zdaniem najlepsze filmiki ostatnich dni.

Skoro podsumowanie ma być szybkie, to tym razem skupiliśmy się na materiałach dynamicznych oraz prezentujących szaleńcze pościgi, lecz nie tylko z gier samochodowych. Przecież i w przygodówkach czy FPS-ach zdarzają się porządne sekwencje, podczas których pędzimy przeróżnymi pojazdami goniąc wrogów lub dla odmiany uciekając przed zagrożeniem.

Na pierwszy ogień idzie (wybór był raczej oczywisty) świetny zwiastun z Need for Speed, który został okraszony polskimi napisami. Nie wiem jak Wy, lecz ja nie mogę doczekać się tego tytułu, który ma trafić do sprzedaży 3 listopada tego roku na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC.

Na następnej stronie akcja przeniesie się również w przestworza. 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: