[E3 2015] Podsumowanie targów w Los Angeles. 10 najciekawszych prezentacji

Przedstawiamy 10 naszym najbardziej interesujących filmików, które zostały pokazane podczas zakończonych właśnie targów E3 2015.

Cieszy fakt, że większość producent postawiło w tym roku na konkretne materiały z rozgrywki. Mogliśmy zobaczyć mnóstwo gier w akcji, na które czekają wszyscy gracze, niezależnie od platformy. Przygotowaliśmy zestawienie 10 najlepszych naszym zdaniem filmików. Są wśród nich zapowiedzi całkiem nowych gier, które okazały się ogromnym zaskoczeniem. Oczywiście nierzadko bywało tak, że gry, które wcześniej pojawiły się na E3, nie zostały ukończone przez wiele lat (tak, patrzymy na ciebie The Last Guardian). Niemniej jednak, takie prezentacje dają pewien cień nadziei na premierę.

Zestawienie rozpoczynamy od nowego Hitmana. Gra ukaże się 8 grudnia tego roku na PC, PS4 oraz Xboksa One. Producent zapowiedział póki co debiut wyłącznie wersji cyfrowej. Interesującym jest fakt, że twórcy zapowiadają grę jako sandbox, który cały czas będzie rozwijany. Czekamy, żeby w praktyce zobaczyć, co to oznacza.


Na drugiej stronie oglądaj nowe IP od Ubisoftu.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

47 Shares
Share47
+1
Tweet