TOP 5 najlepszych filmików tygodnia [#1]

Przedstawiamy zestawienie najlepszych filmików, które ukazały się w ostatnich dniach. Dzięki kilku zapowiedziom, mogliśmy w sieci oglądać naprawdę niezłe materiały.

Ruszamy z nowym cyklem artykułów, które mają podsumowywać dany tydzień. W pierwszym zestawieniu na tapetę bierzemy filmiki, które zostały wypuszczone pomiędzy 11 a 16 maja. Wybraliśmy pięć naszym zdaniem najlepszych. Nie chodzi tylko o to, żeby pokazać te najbardziej efektowne, choć jest to jedno z kryteriów. Przyglądamy się również istotności materiału, stąd na przykład dwa zwiastuny premierowe, które po raz pierwszy w konkretny sposób zapowiadają całkiem nowe gry.

Przyglądamy się więc nie tylko świetnie zrealizowanemu filmikowi z Wiedźmina 3. Mamy też premierowy zwiastun Assassin’s Creed: Syndicate czy Rainbow Six Siege. To jednak nie wszystko. Sprawdźcie cały nasz materiał.


Jesteśmy też ciekawi Waszych typów na najlepsze filmiki minionego tygodnia. Śmiało podsyłajcie linki w komentarzach pod tekstem.

Wprowadzenie do Wiedźmina 3:

CD Projekt RED przygotował interesujący materiał, który powinni zobaczyć wszyscy, którzy chcą zagłębić się w najbliższych dniach w historię Geralta. Materiał – nazwany Noc do zapamiętania – ocieka mrocznym klimatem i w niesamowity sposób wprowadza nas w świat Wiedźmina. Chcecie zobaczyć, jak wygląda praca Geralta? Wystarczy kliknąć play.

NA DRUGIEJ STRONIE OGLĄDAJ KOLEJNE MATERIAŁY W ZESTAWIENIU NAJLEPSZYCH FILMIKÓW TYGODNIA.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

9 Shares
Share9
+1
Tweet