0 komentarzy

TOP 10 najbardziej oczekiwanych gier do końca roku 2015

W ciągu kilku najbliższych miesięcy ukaże się mnóstwo świetnych gier. Przygotujcie się, bo zima nadchodzi. A wraz z nią naprawdę gorące tytuły.

Instytut badawczy Nielsen opublikował raport najbardziej oczekiwanych produkcji przez graczy, które będą miały premierę w ostatnim kwartale tego roku. Metodologia badania była prosta. Procentowy wynik, który zobaczycie przy każdej z gier, to średnia kilku zmiennych. Brano pod uwagę przede wszystkim świadomość rynku ankietowanych, co pokazywało jak bardzo są zaangażowanymi graczami, zainteresowanie konkretnym tytułem oraz wstępne oceny. Im większa średnia, tym dany tytuł znalazł się wyżej w zestawieniu. Wartości dla gier wydawanych na kilka różnych platform jednocześnie są uśrednione. Badanie zostało przeprowadzone wśród około 4800 graczy w przedziale wiekowym od 7 do 54 lat.

My z całego badania wybraliśmy znajdujące się na pierwszym miejscu ekskluzywne produkcje dla trzech platform: PC, PS4 oraz XOne. Do tego dorzuciliśmy 7 najbardziej oczekiwanych gier multiplatformowych po to, żeby w sumie pokazać 10 najbardziej oczekiwanych gier z badania Nielsena.

Na pierwszy ogień idzie pozycja ekskluzywna dla posiadaczy PlayStation 4:

Uncharted: The Nathan Drake Collection

  • Platformy: PS4
  • Data premiery w Polsce: 7 października 2015
  • Producent: Sony Computer Entertainment
  • Wydawca w Polsce: Sony Computer Entertainment Polska
  • Wskaźnik Nielsen Game Rank : 79%

Nawet, jeśli nie macie PlayStation, to nie ma możliwości, byście kiedykolwiek nie słyszeli o serii Uncharted. The Nathan Drake Collection jest niczym innym, jak zremasterowaną, zbiorczą edycją wydanej do tej pory trylogii. Jak się okazuje, wielu posiadaczy konsoli od Sony, bardzo nie może się doczekać przeżycia przygody w odświeżonej szacie graficznej.

Oprócz ulepszonych tekstur i efektów, Uncharted: The Nathan Drake Collection wprowadza rozdzielczość 1080p, rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę, nowe trofea oraz tryb fotografii. Warto mieć jednak na uwadze, że kolekcja zawiera jedynie kampanie dla jednego gracza.

Na drugiej stronie znajduje się coś dla użytkowników Xboksa One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%