Tom Holland o treningach do filmu Uncharted. Nietypowa motywacja aktora

Tom Holland jako Nathan Drake w filmie Uncharted
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi

Choć praca na planie Uncharted była dla Toma Hollanda wyczerpująca, znalazł on dodatkową motywację do ćwiczeń. Był nią… Mark Wahlberg.

Młody aktor ma już na swoim koncie kilka poważnych ról. W końcu to on jest aktualnym Spider-Manem, podobno marzy o zostaniu Bondem, a teraz do CV może dopisać również zagranie Nathana Drake’a w filmowej adaptacji serii gier. Nie da się jednak ukryć, że jego rola w Uncharted wymaga nieco lepszych warunków fizycznych niż w przypadku wypełnionego efektami specjalnymi Spider-Mana. Okazuje się, że aktora zmotywował kolega z planu, Mark Wahlberg, wcielający się tu w Sully’ego:

„Zobaczyłem go w kostiumie na planie i pomyślałem: „k***a, jest dwa razy większy ode mnie”. W czasie lockdownu mieliśmy pięć miesięcy przerwy, a ja tylko jadłem i trenowałem, tak w kółko. Kiedy wróciłem na plan, pierwszą rzeczą, jaką [Wahlberg] mi powiedział, było: „wow, ktoś tu ćwiczył.”

– powiedział Tom Holland w wywiadzie z GQ.

Uncharted pojawi się w kinach w lutym przyszłego roku. Oprócz Toma Hollanda i Marka Wahlberga na ekranach zobaczymy m.in. Sophię Ali, Tati Gabrielle, a także Antonio Banderasa.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie