Tom Clancy’s The Division – trailer E3 2013 vs. E3 2014. Widzisz różnicę?

Ubisoft pokazał materiały z gry już na zeszłorocznych targach w Los Angeles. Czas porównać je z tym, co zaprezentowano ostatnio.

Tom Clancy’s The Division pojawił się również na E3 2014. Dostaliśmy kolejny zwiastun, kilka ciekawostek, ale nadal nie znamy dokładnej daty premiery. Wiadomo tylko, że prace nad grą idą pełną parą i być może dostaniemy gotowy produkt na jesień 2015 roku.


Za tytuł odpowiada studio Massive Entertainment, znane fanom strategii z World in Conflict: Soviet Assault. Nowa gra z serii Tom Clancy’s jest szykowana na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Zastanawiacie się, czy gra utrzyma pod względem grafiki poziom z pierwszych zwiastunów? Czy może będzie tak, jak w przypadku Watch Dogs, które po premierze zawiodło graczy uboższymi efektami (w porównaniu do tych, pokazywanych na wczesnych trailerach)

Jeden z użytkowników YouTube – o nicku luckySkillFaker – wrzucił na swój kanał filmik porównujący Tom Clancy’s The Division pokazane na targach E3 2013 z wersją, jaką oglądaliśmy na E3 2014. Widzicie różnice?

Tom Clancy’s The Division – zestawienie dwóch trailerów

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet