Titanfall 2 – zmiana wyglądu Pilota i Tytana na nowym zwiastunie

Titanfall 2 – zmiana wyglądu Pilota i Tytana na nowym zwiastunie
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Zabawa w kolory.

Electronic Arts opublikowało nowy trailer dotyczący Titanfall 2, który tym razem skupia się na opcjach dostosowywania wyglądu. Konkretnie – przedstawiono zmienianie kolorów zarówno Tytana, jak i jego Pilota.

Otryzmamz sporo możliwości i będziemy mogli ustawiać oddzielne malowania dla różnych części wielkiego robota, a jeśli chodzi o Pilotów, oddzielnie pokolorujemy postać oraz dzierżoną w jego dłoniach broń.

Zapraszamy na filmik i przypominamy, że premiera Titanfall 2 została zaplanowana na 28 października tego roku. Tytuł pojawi się wówczas na komputerach PC oraz konsolach obecnej generacji: PlayStation 4 i Xbox One. W odróżnieniu od pierwszej części, nadchodząca odsłona zaoferuje nie tylko tryb multiplayer, lecz również kampanię fabularną, w której poznamy historię przyjaźni – jeśli można to tak nazwać – pomiędzy człowiekiem a maszyną.

Pilot oraz Tytan zjednoczeni jak nigdy przedtem. W nowej kampanii dla pojedynczego gracza poruszającej temat unikalnej więzi między człowiekiem a maszyną wyruszysz na Kresy i wcielisz się w strzelca Ruchu Oporu, którzy marzy o tym, aby zostać elitarnym pilotem. Zdany na samego siebie za linią wroga i w obliczu zdecydowanej przewagi liczebnej wroga połączysz siły z doświadczonym Tytanem klasy Vanguard, żeby wykonać misję, do której nigdy Was nie przeznaczano – tak do trybu fabularnego zachęcają twórcy tytułu.

Titanfall 2 – wszystkie nowe Tytany, jakie zobaczymy w grze

Studio Respawn Entertainment zamierza wzbogacić sequel Titanfall kolejnymi robotami, którymi będziemy mogli pokierować. Poznajcie Spopielacza, Kationę, Legiona, Polarisa, Ronina i Tona. Każdy z nich posiada unikatowe umiejętności i jeśli chcecie zobaczyć ich przedsmak, zapraszamy na poniższy zwiastun.

Titanfall 2 nie trafi do EA/Origin Access

Respawn Entertainment w wywiadzie dla serwisu Game Reactor podało, że gra Titanfall 2 nie trafi do EA/Origin Access. To dość niespodziewana sytuacja, bowiem do tej pory praktycznie każdy większy hit znajdował się w usłudze. Zresztą samo EA zachęcało graczy do opłacania abonamentu właśnie dlatego, że ci mogli mieć dostęp do wielu hitów w ramach miesięcznej opłaty. Póki co Titanfall 2 jest wyjątkiem, który zapisany został drobnym drukiem w regulaminie usługi. Mamy nadzieję, że wydawca nie będzie tam co chwilę dopisywać kolejnych swoich gier.

Dla przypomnienia dodamy, że EA/Origin Access to usługa, dzięki której po opłaceniu abonamentu, gracz dostaje dostęp do konkretnej listy gier wydawanych przez EA. Do tej pory do usługi dołączyły praktycznie wszystkie sportowe gry EA takie jak FIFA 16 czy NHL 16, a także Battlefield Hardline, Dragon Age: Inkwizycja, Titanfall, Battlefield 4 czy Need for Speed. Lista jest naprawdę bogata. Gracze mają dostęp do wymienionych gier tak długo, jak opłacają abonament. Miesiąc kosztuje 14.99 złotych, a rok 79.99 złotych.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie