Titanfall 2 otrzymał drugie życie dzięki prostej modyfikacji. Ataki DDOS mogą iść w odstawkę

Titanfall 2 - mech z karabinem biegnie w stronę kamery. Jest pod ostrzałem
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Powstała modyfikacja Northstar do Titanfall 2, która pozwala graczom dołączać do serwerów społeczności. Standardowo gra nie posiada takiej opcji, a jest wręcz koniecznością w przypadku częstych ataków DDOS.

Ataki DDOS na oficjalne serwery TF2 nie są niczym nowym. Te są organizowane pod pretekstem zwrócenia uwagi twórców na to, że gracze czują, jakby ich jedna z ulubionych produkcji była porzucona. Niedawno doszło nawet do sytuacji, wykorzystywano lukę w grze, aby wyrzucać grających do pulpitu.

W związku z wymienionymi problemami, tryb multiplayer często jest po prostu niegrywalny. Na szczęście powstał mod pozwalający wejść do „customowej” rozgrywki, by rozegrać mecz przeciwko innym graczom. Jeśli haker nie zna adresu IP serwera, nie jest w stanie go zaatakować. W związku z tym mecze prywatne wydają się być najlepszym rozwiązaniem. Ważne tylko, by adres IP nie dostał się w niepowołane ręce.

Własne serwery Titanfall 2 zostały udostępnione, wyłącznie dla PC. Podziękowania dla BobTheBob i wszystkich innych współtwórców za umożliwienie tego, i za zrobienie tym samym tego, czego Respawn nie mogło.
Jeśli chcesz ponownie zagrać w Titanfall 2 online na PC, sprawdź ten link:

Aby skorzystać z omawianego rozwiązania wejdźcie w link z tweeta powyżej i pobierzcie odpowiednie pliki. Następnie otwórzcie zawartość zipa i wrzućcie ją do folderu Titanfall 2.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie