Titanfall 2 nie trafi do EA/Origin Access

Titanfall 2 nie trafi do EA/Origin Access
Newsy PC XOne

Posiadacze specjalnego abonamentu nie zagrają wcześniej w Titanfall 2.

Respawn Entertainment w wywiadzie dla serwisu Game Reactor podało, że gra Titanfall 2 nie trafi do EA/Origin Access. To dość niespodziewana sytuacja, bowiem do tej pory praktycznie każdy większy hit znajdował się w usłudze. Zresztą samo EA zachęcało graczy do opłacania abonamentu właśnie dlatego, że ci mogli mieć dostęp do wielu hitów w ramach miesięcznej opłaty. Póki co Titanfall 2 jest wyjątkiem, który zapisany został drobnym drukiem w regulaminie usługi. Mamy nadzieję, że wydawca nie będzie tam co chwilę dopisywać kolejnych swoich gier.

Dla przypomnienia dodamy, że EA/Origin Access to usługa, dzięki której po opłaceniu abonamentu, gracz dostaje dostęp do konkretnej listy gier wydawanych przez EA. Do tej pory do usługi dołączyły praktycznie wszystkie sportowe gry EA takie jak FIFA 16 czy NHL 16, a także Battlefield Hardline, Dragon Age: Inkwizycja, Titanfall, Battlefield 4 czy Need for Speed. Lista jest naprawdę bogata. Gracze mają dostęp do wymienionych gier tak długo, jak opłacają abonament. Miesiąc kosztuje 14.99 złotych, a rok 79.99 złotych.

Titanfall 2 – wszystkie nowe Tytany, jakie zobaczymy w grze

Studio Respawn Entertainment zamierza wzbogacić sequel Titanfall kolejnymi robotami, którymi będziemy mogli pokierować. Poznajcie Spopielacza, Kationę, Legiona, Polarisa, Ronina i Tona. Każdy z nich posiada unikatowe umiejętności i jeśli chcecie zobaczyć ich przedsmak, zapraszamy na poniższy zwiastun.

Przypominamy, że premiera Titanfall 2 została zaplanowana na 28 października tego roku. Tytuł pojawi się wówczas na komputerach PC oraz konsolach obecnej generacji: PlayStation 4 i Xbox One. W odróżnieniu od pierwszej części, nadchodząca odsłona zaoferuje nie tylko tryb multiplayer, lecz również kampanię fabularną, w której poznamy historię przyjaźni – jeśli można to tak nazwać – pomiędzy człowiekiem a maszyną.

Pilot oraz Tytan zjednoczeni jak nigdy przedtem. W nowej kampanii dla pojedynczego gracza poruszającej temat unikalnej więzi między człowiekiem a maszyną wyruszysz na Kresy i wcielisz się w strzelca Ruchu Oporu, którzy marzy o tym, aby zostać elitarnym pilotem. Zdany na samego siebie za linią wroga i w obliczu zdecydowanej przewagi liczebnej wroga połączysz siły z doświadczonym Tytanem klasy Vanguard, żeby wykonać misję, do której nigdy Was nie przeznaczano – tak do trybu fabularnego zachęcają twórcy tytułu.

Kampania Titanfall 2 potrwa 8 godzin

Kampania w Titanfall 2 ma wystarczyć na około 8 godzin zabawy dla pojedynczego gracza – przekazał producent gry Drew McCoy podczas niedawnego spotkania prasowego.

Nie będzie tutaj dialogów czy eksplozji na kilka minut na raz. Kampania będzie miała około 8 godzin, w zależności od tego, jak dobry jesteś i na jakim poziomie trudności grasz. To bardzo konkretna kampania – mówił McCoy.

8 godzin to całkiem sporo jak na grę, która skupia się przede wszystkim na rozgrywce sieciowej. Będzie to też więcej niż w najnowszej odsłonie Call of Duty.

Przy okazji wydarzenia, pokazany został ponad czterominutowy materiał wideo z rozgrywki w trybie kampanii w Titanfall 2.

Titanfall 2 – zapraszamy na gameplay z trybu multiplayer

Studio Respawn Entertainment obiecało, że rozgrywki sieciowe w Titanfall 2 będą jeszcze bardziej rozbudowane niż w pierwszej części dzięki sześciu nowym Tytanom, bogatym możliwościom personalizacji, nowemu uzbrojeniu pilotów oraz Tytanów, dodatkowym opcjom zmiany wyglądu i systemowi rozwoju postaci.

Jak taka sieciowa walka prezentuje się w praktyce? Możemy to zobaczyć dzięki YouTube’rowi skrywającemu się za nickiem Titanfall Legends – Titanfall 2 News/Hype!, który wrzucił na wspomniany kanał trwający blisko cztery minuty materiał z multi do omawianej produkcji. Będzie sporo akcji zarówno z użyciem robotów, jak broni dzierżonych przez żołnierzy. Zobaczymy również linkę z hakiem, dzięki której można np. w szybki sposób dostać się na wyższe konstrukcje.

Titanfall 2 – darmowa zawartość i polska wersja

Deweloper zapowiedział, że wszystkie nowe mapy oraz tryby, które zostaną wydane po premierze Titanfall 2, trafią do graczy zupełnie za darmo. Zatem jest to kolejna świetna wiadomość po ujawnieniu, że gra otrzyma kampanię fabularną.

Ponadto polski oddział Electronic Arts podał, że Titanfall 2 będzie dostępne w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej. Spodziewamy się więc profesjonalnego dubbingu postaci.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie