Titanfall 2 – pierwsze minuty w 4K i 60 klatkach na sekundę

Titanfall 2 – pierwsze minuty w 4K i 60 klatkach na sekundę
Filmiki z gier Newsy PC PS4 Wideo XOne

Oto przedsmak trybu dla pojedynczego gracza.

Na oficjalnym kanale marki NVIDIA został opublikowany filmik pokazujący Titanfall 2 w akcji. To materiał, który został nagrany na sprzęcie pozwalającym uruchomić grę w 4K z możliwie największą liczbą detali.

Tym samym możecie zobaczyć pierwsze kilka minut z kampanii dla pojedynczego gracza w świetnej jakości. Jak wam podoba się produkcja? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

Więcej na temat gry znajdziecie poniżej. Jest też tam świeży zwiastun kampanii.

Titanfall 2 dostaje wypchany akcją zwiastun kampanii fabularnej

Titanfall 2 pojawi się już w przyszłym tygodniu (28 października) na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Electronic Arts oraz Respawn Entertainment częstują nas tymczasem zwiastunem, przedstawiającym największą nowość nadchodzącej odsłony – kampanię fabularną.

Pierwszy Titanfall skupiał się jedynie na trybie sieciowym, zetem liczymy, że dwójka zaoferuje wciągającą fabułę. Główne założenia już znamy, lecz jak to często bywa – cała zabawa tkwi w szczegółach oraz zwrotach akcji, budujących klimat całości.

Kampania fabularna Titanfall 2 opowie o przyjaźni człowieka z maszyną. Piloci są dominującą siłą na Kresach i wraz z Tytanami stanowią siłę nie mającą sobie równych w walce. To co naprawdę odróżnia Pilota od przeciętnego trepa, to jego Więź z Tytanem – zaznaczali już niegdyś twórcy gry.

Owej więzi mamy doświadczyć właśnie podczas kampanii, która przedstawi konflikt ruchu oporu z siłami konsorcjum IMC. Gracz, jako żołnierz Jack Cooper, znajduje podczas jednej z misji tytana klasy Vanguard (BT-7274), którego Pilot poległ w walce. Ogromna kupa żelastwa akceptuje Coopera jako swojego nowego Pilota i tak zaczyna się ostra jazda bez trzymanki.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie