Titanfall 2 – kampania fabularna, data premiery, zwiastuny

Czekaliście na wielkie roboty? Oto i one we własnej postaci.

Electronic Arts ujawnia, że Titanfall 2 zadebiutuje 28 października na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Co ciekawe, produkcja otrzyma kampanię fabularną, której brak był zaliczany przez niektórych graczy do minusów pierwszej części.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun fabuły, która według opisu filmiku prezentuje się następująco: Pilot oraz Tytan zjednoczeni jak nigdy przedtem. W nowej kampanii dla pojedynczego gracza poruszającej temat unikalnej więzi między człowiekiem a maszyną wyruszysz na Kresy i wcielisz się w strzelca Ruchu Oporu, którzy marzy o tym, aby zostać elitarnym pilotem. Zdany na samego siebie za linią wroga i w obliczu zdecydowanej przewagi liczebnej wroga połączysz siły z doświadczonym Tytanem klasy Vanguard, żeby wykonać misję, do której nigdy Was nie przeznaczano.

Drugi z materiałów skupia się natomiast na rozgrywce sieciowej, która zapewnia jeszcze bardziej rozbudowany tryb wieloosobowy, dzięki sześciu nowym Tytanom, bogatym możliwościom personalizacji, nowemu uzbrojeniu pilotów oraz Tytanów, dodatkowym opcjom zmiany wyglądu i systemowi rozwoju postaci.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

5 Shares
Share5
+1
Tweet