Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe granie w pełną wersję polskiego hitu. Okazja, by sprawdzić nietypowe wojenne klimaty!

Kto nie miał jeszcze przyjemności pobawić się przy świetnym This War of Mine od polskiego studia 11 bit, teraz ma doskonałą szansę, by przez kilka dni pograć zupełnie za darmo.

Steam oferuje – w ramach szaleństwa w środku tygodnia – darmowe ogrywanie pełnej wersji This War of Mine. Możemy grać za darmo do 21:00 w niedzielę (4 kwietnia) czasu polskiego, a jeśli spodoba się nam taka zabawa, do poniedziałku (5 kwietnia) godziny 19:00 czasu polskiego będziemy mogli kupić tytuł w promocyjnej cenie za 17,99 zł (czyli o 70 procent taniej niż standardowo). Do tego samego czasu przeceniony jest jeden z dodatków do gry nazwany The Little Ones.

Jak podkreślają twórcy, w grze This War of Mine nie wcielasz się w elitarnego żołnierza. Stajesz na czele grupki cywilów, starających się przeżyć w oblężonym mieście, zmagając się z brakiem żywności, lekarstw i ciągłym zagrożeniem ze strony snajperów i szabrowników. Ta gra pozwoli ci ujrzeć wojnę w zupełnie nowym świetle.

GTA VI – premiera, mapa, świat, bohaterowie, battle royale w online, innowacje w serii. Redakcyjne rozważania

Tempo rozgrywki w This War of Mine wyznaczane jest przez cykl dni i nocy. Za dnia snajperzy nie pozwalają ci opuścić schronienia, musisz więc skupić się na dbaniu o swoją kryjówkę – wytwarzaniu przedmiotów, handlu i opiece nad ocalałymi. Nocą zaś wysyłasz kogoś do jednej z niepowtarzalnych lokacji z zadaniem zdobycia przedmiotów, które pomogą ci przetrwać.

Podejmuj dramatyczne decyzje, kierując się własnym sumieniem. Spróbuj ocalić wszystkich lub poświęć niektórych, aby ocalić resztę. Podczas wojny nie ma dobrych i złych decyzji – liczy się tylko przetrwanie. Im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%