The Witcher: Nightmare of the Wolf

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Wiedźmin: Zmora Wilka – znamy datę premiery animacji o nauczycielu Geralta!

Na WitcherCONie poznaliśmy dokładną datę debiutu The Witcher: Nightmare of the Wolf. Film animowany trafi na Netfliksa już 23 sierpnia.

O tym, że platforma tworzy produkcję animowaną w uwielbianym uniwersum, wie każdy fan Białego Wilka. Teraz przychodzi czas na ujawnienie kolejnych faktów na temat filmu. Na imprezie WitcherCON dowiedzieliśmy się, że Zmora Wilka wyląduje na Netfliksie 23 sierpnia. Ogłoszenie ubogacono trailerem z główną postacią. Filmik publikujemy poniżej.

Na temat The Witcher: Nightmare of the Wolf wiemy już trochę. Przede wszystkim na początku ubiegłego roku producent poinformował, że animacja nie opowie kolejnej historii Geralta. Zamiast tego, produkcja skupi się na Vesemirze, wieloletnim nauczycielu Białego Wilka. Ponadto akcja filmu będzie rozgrywać się na długo przed tym, jak mentor Geralta zaczął go uczyć.

A przy okazji warto przypomnieć, że na święcie wszystkiego, co wiedźmińskie poznaliśmy też dokładną datę debiutu drugiego sezonu serialu The Witcher z Henrym Cavillem. Kolejne 8 odcinków cyklu zadebiutuje na Netfliksie już 17 grudnia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się