Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Sims Mobile – gra za darmo do pobrania na smartfony i tablety

Przeżywaj ze swoimi Simami wzruszające i zabawne chwile na urządzeniach z systemami iOS oraz Android. The Sims Mobile już do pobrania za darmo.

The Sims Mobile, najnowsza gra mobilna studia Maxis, jest już dostępna do pobrania za darmo w polskiej wersji językowej na urządzeniach z systemami iOS i Android.

Tytuł ten pozwala graczom na wyrażanie swojej kreatywności w niespotykanym dotąd stopniu. The Sims Mobile dostarcza przeżyć, które tak uwielbiają fani komputerowych i konsolowych odsłon serii The Sims. Gracze mogą kształtować życie swoich Simów, nadawać im niepowtarzalne cechy, rozwijać ich związki i zmieniać ich świat za pośrednictwem telefonów i tabletów.

Podczas gry Simowie i ich twórcy mogą wchodzić w interakcje z Simami innych graczy na imprezach lub na mieście, a także rozdawać im naklejki – wyraz uznania wobec ich uroku, powabu czy wyjątkowości. Nawiązywanie przyjacielskich lub romantycznych relacji z innymi Simami to także szansa na zdobycie nagród. Simowie, którzy nie przestraszą się ryzyka i spróbują skraść komuś całusa bądź opracować nowatorski przepis mogą liczyć na wspaniałe trofea. Zakładający rodziny Simowie będą wytyczać szlak przyszłym pokoleniom, przekazując im rozmaite pamiątki, które korzystnie wpłyną na przebieg rozgrywki.

GTA VI – premiera i miejsce akcji nowego Grand Theft Auto. Nieoficjalnie

Brandon Gill, dyrektor kreatywny The Sims Mobile: Znacząco poprawiliśmy jakość grafiki i realność odwzorowanego świata, zarówno w przypadku Simów, jak i otoczenia. Tworzenie niezwykłych, w pełni spersonalizowanych Simów, budowanie dla nich wymarzonych domów i rozwijanie różnych ścieżek kariery zawsze było znakiem rozpoznawczym serii The Sims. W The Sims Mobile oddajemy w ręce graczy wszystko to, co tak sobie cenią w serii, w usprawnionej wersji – ze szczegółowymi opcjami personalizacji w trybach budowania i Stwórz Sima. Kilka minut zabawy wystarczy, by odkryć, że nowe, wciągające historie i opcje interakcji towarzyskich w The Sims Mobile to jedyne w swoim rodzaju połączenie ciekawej rozgrywki z możliwościami, jakie oferują media społecznościowe.

W The Sims Mobile gracze mogą bawić się wspólnie ze znajomymi, tworząc niepowtarzalnych Simów, budując im niesamowite domy i kształtując ich życie. Zacznijcie od stworzenia spersonalizowanych Simów o wyjątkowym wyglądzie – wybierzcie dla nich kolor włosów, fryzury, stroje i dodatki. Simowie mogą być podobni do Was lub wręcz przeciwnie – manifestować swoją odrębność poprzez wybór kariery, hobby, relacje i nie tylko. Po zbudowaniu wymarzonego domu, wyposażeniu go w meble, odpowiednie sprzęty, kolekcje z charakterystycznymi motywami i dekoracje zaproście zaprzyjaźnionych Simów, by pochwalić się swoimi czterema kątami, i odwiedzajcie domy innych, biorąc udział w imprezach.

The Sims Mobile można pobrać już teraz za darmo w App Store (iOS) i Google Play (Android). Gra dostępna jest w języku polskim.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%